פרגולות אלומיניום

פרגולות אלומיניום

מתי כדאי להתקין פרגולות אלומיניום?

כל מי שיש לו חצר או גינה לבטח אינו יכול ליהנות ממנה כאשר שוררים תנאי מזג אוויר קשים או קיצוניים – חום או קור. זו הסיבה המרכזית אשר בגינה מומלץ מאד להתקין פרגולה בגינה אשר בזכותה אפשר ליהנות גם בימים אלה של מזג אוויר לא נוח. כיום ישנם סוגים רבים של פרגולות אלומיניום שיכולות להתאים לכל לקוח, לכל גינה ולכל חצר. אין חצר או מרפסת שלא ניתן להתקין בהן פרגולה והפרגולה בעצם הופכת את המרפסת לסגורה שניתן לשבת או לשהות בה גם אם יורד גשם בחוץ או שישנה שמש ישירה וחמה על הגינה.

פרגולות אלומיניום
פרגולות אלומיניום

מידע חשוב אודות פרגולות אלומיניום

פרגולות אלומיניום שייכות לתחום של סוככים ואמצעי הצללה וזהו ענף הקשור אל התחום של עיצוב הבית והחוץ. לאחר שהושגה הבנה שלא ייתכן שהבית יהיה מעוצב באופן מוקפד אך הגינה או החלק החיצוני של הבית לא ייקח חלק בעיצוב זה, כיום ברור שעיצוב הגינה הוא חלק בלתי נפרד שאי אפשר לוותר או לדלג עליו. בנוסף לכך, ישנם כיוונים שבהם הפרגולה אינה מהווה מותרות אלא פריט הכרחי, כמו למשל מרפסת הפונה לצד דרום ואי אפשר לשהות בה בעונת הקיץ בשעות היום בשל החום הכבד.

במידה ובמרפסת זו תותקן פרגולה המתאימה לצרכים של המשפחה המתגוררת בבית זה ומתאימה למרפסת הספציפית הזאת, אין ספק שהמרפסת תהפוך להיות מקום שקל, נוח וכיף לשהות בו בכל יום ובכל שעה, ללא קשר לעונה. הפרגולה יכולה להיות תלויה ולהיות מותקנת רק דרך התקרה או להיות מחוזקת ומיוצבת על ידי עמודים שיוצבו אף הם בשטח המרפסת. אפשר לבחור פרגולה סגורה או פתוחה ואפשר לבחור בסיס שעליו יהיה קל ומהיר לפרוס קירוי במקרה הצורך או על פי הרצון.

לא להתפשר על פרגולות אלומיניום

הפרגולה יכולה להיות ההבדל בין הנאה מהמרפסת והגינה לבין הפיכתה של המרפסת לחלק בבית שאי אפשר לשהות בו כי חם מדי או קר מדי. אין שום סיבה להתפשר ולא לבחור בהתקנת פרגולה שתהפוך את המרפסת לחלק אינטגרלי מהבית.